UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to prawda droga tam to wyglada jak po wojnie!!!! jest 2012 hallloo szok, ,, cale szczescie ze nic sie nie stALO wiecejj· · · · srac na auto to TYLKO RZECZ A TAAKA FIESTA TO CENA 500do 1000tys zl. cieszmz sie ze zyjecie auto bedzie nowe!!!! zaloba narodowa!!!!!

mafia