UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wy ludzie myślicie troche co piszecie ?? NIKT NIE WIE KIEDY PSY MOGĄ WYSKOCZYĆ PRZEZ BEZMYŚLNYCH WŁAŚCICIELI! Już nie wspominając, że na wiosce !! Zastanówcie się nim cokolwiek napiszecie, bo i właśnie taki głupków jak wy może spotkać taka utrata np. auta!! Bardzo dobrze, że wszyscy są cali! A auta szkoda, bo do kasacji.

KasiaKrzewsk

Anuluj