UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wiecie co zygac sie chce jak czytam to co piszecie myslicie ze rozwina by niewiadomo jaka predkosc gdy dopiero co wyjechal z domu. .to nie byla F1 tylko ford jeszcze w dodatku stary. .. szkoda gadac on mieszka 100m od miejsca wypadku jak nie wiecie to bzdor nie piscie to wina psow a raczej wlascicieli ktorzy nie maja wyobrazni i puszczaja np. cos na podobie owczarka na pastwe losu by se polatal po drodze. .. .. nastempnym razem jak zaczniecie pisac samosady to zastanowcie sie 3 razy przed napisaniem czego kolwiek. .. .. !!!!!

HARLEY Krzewsk

Anuluj