UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wiecie co zygac sie chce jak czytam to co piszecie myslicie ze rozwina by niewiadomo jaka predkosc gdy dopiero co wyjechal z domu. .to nie byla F1 tylko ford jeszcze w dodatku stary. .. szkoda gadac on mieszka 100m od miejsca wypadku jak nie wiecie to bzdor nie piscie to wina psow a raczej wlascicieli ktorzy nie maja wyobrazni i puszczaja np. cos na podobie owczarka na pastwe losu by se polatal po drodze. .. .. nastempnym razem jak zaczniecie pisac samosady to zastanowcie sie 3 razy przed napisaniem czego kolwiek. .. .. !!!!!

HARLEY Krzewsk