UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przynajmniej mozna bylo sie wyspać a nie jak w piatek gdzie do 2 w nocy w centrum tak sie niosla muza jakby impreza byla u sasiada
Gdg
Przynajmniej mozna bylo sie wyspać a nie jak w piatek gdzie do 2 w nocy w centrum tak sie niosla muza jakby impreza byla u sasiada
Gdg