UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dni Elbląga to totalne dno z roku na rok coraz gorzej znikneły stragany ze Starego Rynku oraz pchli targ który przyciagał tysiące osób jedyne atrakcje to śmierdzący dym z grila i piwo po wygórowanej cenie oraz banda ochroniarzy która przy wejściu grzebała w damskich torebkach, miasto stacza się w imprezach do poziomu gminy no cóż jak władza takie miasto zawiedzeni ludzie chodzili z kąta w kąt nie widząc sensownej imprezy tylko głośno warczący agregat tuż przy moście i grymasem ludzkich twarzy przyciagał swoją uwagę dziś zwiedzanie dawnego Zamechu tak warto zobaczyć jak działa ostatni zakład w mieście i z nostalgią powspominać dobre czasy to miasto umiera a rada miejska na czee z prezydentem śpi w letargu nic nie robiąc najwyżej kolejne rolki drutu kolczastego żeby coś ogrodzic