UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszanie w garze z zarciem podczas goracych dni oraz jakas nieznana blogerka czy cos takiego to naprawdę poniżej poziomu ! Nie ma czym się chwalić ! Pieniądze wyrzucane co rok w błoto! Czy zarządzający mają naprawdę tak nisko przerażający i prymitywny poziom?


Anuluj