UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mieszanie w garze z zarciem podczas goracych dni oraz jakas nieznana blogerka czy cos takiego to naprawdę poniżej poziomu ! Nie ma czym się chwalić ! Pieniądze wyrzucane co rok w błoto! Czy zarządzający mają naprawdę tak nisko przerażający i prymitywny poziom?