UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ja mysle ze wina jest po obu stronach - raz uwaga, dwa ze czesto widze jak tramwaje z gorki jada i to wcale nie tak wolno - wszystko w temacie
cecece
a ja mysle ze wina jest po obu stronach - raz uwaga, dwa ze czesto widze jak tramwaje z gorki jada i to wcale nie tak wolno - wszystko w temacie
cecece