UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja mysle ze wina jest po obu stronach - raz uwaga, dwa ze czesto widze jak tramwaje z gorki jada i to wcale nie tak wolno - wszystko w temacie

cecece

Anuluj