UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytając komentarze pod art. o wypadkach/kolizjach, odnoszę wrażenie iż kierowcy są super a skrzyżowania są winne. Przykład tu, Aleja JPII/Ogólna, Dąbka/Węgrowska, rondo zamech etc.


Anuluj