UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To skrzyżowanie to jakieś nieporozumienie. Jadąc autem od strony targowiska kompletnie nie widać tramwaju jadącego z lewej strony, bo widoczność ogranicza płot obwieszony bannerami reklamowymi.

kierowcaa

Anuluj