UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To skrzyżowanie to jakieś nieporozumienie. Jadąc autem od strony targowiska kompletnie nie widać tramwaju jadącego z lewej strony, bo widoczność ogranicza płot obwieszony bannerami reklamowymi.
kierowcaa
To skrzyżowanie to jakieś nieporozumienie. Jadąc autem od strony targowiska kompletnie nie widać tramwaju jadącego z lewej strony, bo widoczność ogranicza płot obwieszony bannerami reklamowymi.
kierowcaa