UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niektórzy to zapominają, że tam się jedzie 50km/h !!!! Nie dziwię się, że ktoś nie wyrobił i nie zdążył zahamować, zwłaszcza przy mokrej ulicy.


Anuluj