UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niektórzy to zapominają, że tam się jedzie 50km/h !!!! Nie dziwię się, że ktoś nie wyrobił i nie zdążył zahamować, zwłaszcza przy mokrej ulicy.
niektórzy to zapominają, że tam się jedzie 50km/h !!!! Nie dziwię się, że ktoś nie wyrobił i nie zdążył zahamować, zwłaszcza przy mokrej ulicy.