Wybrany wątek opinii

niektórzy to zapominają, że tam się jedzie 50km/h !!!! Nie dziwię się, że ktoś nie wyrobił i nie zdążył zahamować, zwłaszcza przy mokrej ulicy.
(2020.08.27)
Tam się jedzie 70
70 (2020.08.27)
@70 - buahahaha przez takich jak ty są wypadki, 70 to jedziesz do RADOMSKIEJ dalej jedziesz przepisowo 50km czyli właśnie tym mostem. Proponuje wrócić na kurs prawa jazdy i doszkolić się od kiedy do kiedy obowiązuje znak prędkości!!!!!
(2020.08.27)
No widzisz niewiesz A piszesz bzdury osle bo na liczniku było 59
(2020.08.27)
Powrót do komentarzy