Wybrany wątek opinii
niektórzy to zapominają, że tam się jedzie 50km/h !!!! Nie dziwię się, że ktoś nie wyrobił i nie zdążył zahamować, zwłaszcza przy mokrej ulicy.
Do moderacji
Odpowiedz
34
4
Tam się jedzie 70
Do moderacji
Odpowiedz
5
25
@70 - buahahaha przez takich jak ty są wypadki, 70 to jedziesz do RADOMSKIEJ dalej jedziesz przepisowo 50km czyli właśnie tym mostem. Proponuje wrócić na kurs prawa jazdy i doszkolić się od kiedy do kiedy obowiązuje znak prędkości!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
33
4
No widzisz niewiesz A piszesz bzdury osle bo na liczniku było 59
Do moderacji
Odpowiedz
1
2