UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@70 - buahahaha przez takich jak ty są wypadki, 70 to jedziesz do RADOMSKIEJ dalej jedziesz przepisowo 50km czyli właśnie tym mostem. Proponuje wrócić na kurs prawa jazdy i doszkolić się od kiedy do kiedy obowiązuje znak prędkości!!!!!