Franciszkanie zapraszają na jarmark

10
06.12.2025
Franciszkanie zapraszają na jarmark
Elbląscy franciszkanie zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w niedzielę (7 grudnia) w parafii pw. św. Pawła w Elblągu. Jarmark potrwa od godz. 8.30 do 14.

Na odwiedzających czekać będą stoiska z rękodziełem, ozdobami, ceramiką, domowymi wypiekami, barszczem, grzańcem. Ponadto zioła o. Tomasza, czyli Stara franciszkańska apteka, oryginalne produkty misyjne z Ekwadoru, misyjne kawy rzemieślnicze, herbaty, miody… i wiele innych atrakcji! Zapraszamy. To doskonała okazja, by zaopatrzyć się w wyjątkowe, oryginalne świąteczne upominki dla bliskich – niepowtarzalne, bo tworzone z sercem!

Miejsce: aula Domu im. o. Klimuszki, przy ul. Obrońców Pokoju 10 (parafia pw. św. Pawła)

Czas: 7 grudnia: godz. 8.30 - 14

inf. nadesłana

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Konkurencja dla elbląskiego jarmarku :-)
........ (2025.12.07)

info

5  
  11
A średniowiecze w Toruniu. Słońce narodu w centrum.
(2025.12.07)

info

6  
  6
Załosny plagiat. Dawno temu kiedy były msze o godz.9 dla dzieci a tym czasie w telewizji puszczano 4 pancernych to kościół grzmiał, że to celowa zbieżność godzin aby dzieci odciągnąć od kościoła. A teraz widzę takie same mechanizmy stosowane przez kościół.
(2025.12.07)
Dla chcącego nic trudnego być tam gdzie chce. Czyli jak Łowsiak będzie zbierał dla swoich i litykę to juz inne miasta nie mogą sami zbierać na swoje szpitala? Jakieś daty zarezerwowane na wyłączność?
Ryszard123 (2025.12.07)
sam -a jestees zalosny -a
(2025.12.07)
Ale jaki plagiat? Miasto zmieniło termin swojego jarmarku po tym jak Franciszkanie ustalili termin swojego. Miejski jarmark miał być tydzień później. Więc jak już to plagiat, ale w drugą stronę
(2025.12.07)
Bardzo miłe spotkanie niech żyją ci co nie byli smacznie miło poprostu jak w rodzinie pozdrawiam i dziękuj
(2025.12.07)

info

11  
  0
Było super!
(2025.12.07)

info

11  
  0
Atmosfera była naprawdę wyjątkowa. Jarmark u Franciszkanów nie był żadną konkurencją, ewentualnie uzupełnieniem oferty miejskiej, poza tym jk już ktoś zauważył wcześniej, to zakonnicy ustalali termin swojego jarmarku tak, by nie kolidował z tym miejskim i niestety miasto zmieniło później termin swojego wydarzenia, więc hejt proszę zostawić dla siebie i wyżywć się na bieżni albo na porządnej pracy fizycznej...
Jadwiga (2025.12.08)

info

5  
  0
@Ryszard123 - A pana znajomi i rodzina tacy zdrowi? Myślę, że będac w szpitalu, na pewno korzystaliście ze sprzętu i dotacji z Wielkiej Orkiestry. Bo przecież państwo polskie przez lata różnych rządów nie może zapewnić nam odpowiednich warunków. Cieszmy się, że są tacy, którzy potrafią nas skrzyknąć i to zorganizować. Życzę zdrowia i mniej żółci.
ŻYCZLIWA (2025.12.09)