UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Ryszard123 - A pana znajomi i rodzina tacy zdrowi? Myślę, że będac w szpitalu, na pewno korzystaliście ze sprzętu i dotacji z Wielkiej Orkiestry. Bo przecież państwo polskie przez lata różnych rządów nie może zapewnić nam odpowiednich warunków. Cieszmy się, że są tacy, którzy potrafią nas skrzyknąć i to zorganizować. Życzę zdrowia i mniej żółci.
ŻYCZLIWA