UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dla chcącego nic trudnego być tam gdzie chce. Czyli jak Łowsiak będzie zbierał dla swoich i litykę to juz inne miasta nie mogą sami zbierać na swoje szpitala? Jakieś daty zarezerwowane na wyłączność?

Ryszard123