UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo miłe spotkanie niech żyją ci co nie byli smacznie miło poprostu jak w rodzinie pozdrawiam i dziękuj
Bardzo miłe spotkanie niech żyją ci co nie byli smacznie miło poprostu jak w rodzinie pozdrawiam i dziękuj