UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla chcącego nic trudnego być tam gdzie chce. Czyli jak Łowsiak będzie zbierał dla swoich i litykę to juz inne miasta nie mogą sami zbierać na swoje szpitala? Jakieś daty zarezerwowane na wyłączność?

Ryszard123

Anuluj