UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla chcącego nic trudnego być tam gdzie chce. Czyli jak Łowsiak będzie zbierał dla swoich i litykę to juz inne miasta nie mogą sami zbierać na swoje szpitala? Jakieś daty zarezerwowane na wyłączność?
Ryszard123