UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mowia ze samochody na F sa do dooopy, a Ferari? W ogole wloskie samochody sa piekne, jak wloszki. Nowe fiaty tipo tez ladne widac reke, moze wloszka mu "sylwetke" wyglaskala.?
Mowia ze samochody na F sa do dooopy, a Ferari? W ogole wloskie samochody sa piekne, jak wloszki. Nowe fiaty tipo tez ladne widac reke, moze wloszka mu "sylwetke" wyglaskala.?