UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo jakby panowie policjanty ruszyli troche glowami to by postawili kogos do kierowania ruchem i zatoru by nie bylo. Ale to trzeba wykazac sie samodzielnym mysleniem, a w naszej komendzie to w zadnym wydziale tego nje doswiadczymy.

Kierowcabombowxa