UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo jakby panowie policjanty ruszyli troche glowami to by postawili kogos do kierowania ruchem i zatoru by nie bylo. Ale to trzeba wykazac sie samodzielnym mysleniem, a w naszej komendzie to w zadnym wydziale tego nje doswiadczymy.
Kierowcabombowxa