Wybrany wątek opinii
Kierowca powinien być zdrowy. Dlatego kierowcy w podeszłym wieku muszą przechodzić coroczne badania.
Do moderacji
Odpowiedz
15
52
Dzisiaj posiadanie samochodu na wsi to konieczność zwłaszcza dla starszych ludzi, bo tam nie ma autobusów. Tacy ludzie muszą jakoś dojechać do lekarza. Odebranie im tego prawa to praktycznie wyrok śmierci dla tych ludzi, zwłaszcza dla tych, którzy żyją samotnie, a takich jest coraz więcej.
Do moderacji
Odpowiedz
19
4
54 lata i podeszły. .. Wiesz o czym piszesz gimbusie?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Podeszły wiek będzie oceniany wg...? Kolejne stwierdzenie dla stwierdzenia.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Ta jasne, a młodzi to nie chorują?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0