Wybrany wątek opinii

Kierowca powinien być zdrowy. Dlatego kierowcy w podeszłym wieku muszą przechodzić coroczne badania.
(2020.01.08)
Dzisiaj posiadanie samochodu na wsi to konieczność zwłaszcza dla starszych ludzi, bo tam nie ma autobusów. Tacy ludzie muszą jakoś dojechać do lekarza. Odebranie im tego prawa to praktycznie wyrok śmierci dla tych ludzi, zwłaszcza dla tych, którzy żyją samotnie, a takich jest coraz więcej.
(2020.01.08)
54 lata i podeszły. .. Wiesz o czym piszesz gimbusie?
Ziuteks (2020.01.08)
Podeszły wiek będzie oceniany wg...? Kolejne stwierdzenie dla stwierdzenia.
Mam wiek (2020.01.08)
Ta jasne, a młodzi to nie chorują?
hvK (2020.01.09)
Powrót do komentarzy