UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzisiaj posiadanie samochodu na wsi to konieczność zwłaszcza dla starszych ludzi, bo tam nie ma autobusów. Tacy ludzie muszą jakoś dojechać do lekarza. Odebranie im tego prawa to praktycznie wyrok śmierci dla tych ludzi, zwłaszcza dla tych, którzy żyją samotnie, a takich jest coraz więcej.


Anuluj