UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy wiek jest podeszły....dwudziestolatek podchodzi pod 30-tke..40 stolatek pod 50-tke itd...wiec wszyscy powinni być badani...doslownie...badani a nie ogladani przez lekarzy..

Farmer(:-0)

Anuluj