UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy wiek jest podeszły....dwudziestolatek podchodzi pod 30-tke..40 stolatek pod 50-tke itd...wiec wszyscy powinni być badani...doslownie...badani a nie ogladani przez lekarzy..
Farmer(:-0)
Każdy wiek jest podeszły....dwudziestolatek podchodzi pod 30-tke..40 stolatek pod 50-tke itd...wiec wszyscy powinni być badani...doslownie...badani a nie ogladani przez lekarzy..
Farmer(:-0)