UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dzisiaj posiadanie samochodu na wsi to konieczność zwłaszcza dla starszych ludzi, bo tam nie ma autobusów. Tacy ludzie muszą jakoś dojechać do lekarza. Odebranie im tego prawa to praktycznie wyrok śmierci dla tych ludzi, zwłaszcza dla tych, którzy żyją samotnie, a takich jest coraz więcej.