UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jedni już twierdzą,że chłopak się utopił a drudzy,że to jest trop. Jeżeli na bulwarze zdjęcie jest kamera i tam poszukują,czyli musi być na rzeczy. Zapewne będzie tak jak w innych przypadkach niestety po imprezach przy wodzie. Ale życzę aby szczęśliwie się znalazl
Desperados