UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszędzie kamery w mieście a chłopaka nie można namierzyć gdzie się udał w jakiej części miasta, a spróbuj zaparkować na zakazie to zaraz strażnicy teksasu się pojawiają ...
Heha
Wszędzie kamery w mieście a chłopaka nie można namierzyć gdzie się udał w jakiej części miasta, a spróbuj zaparkować na zakazie to zaraz strażnicy teksasu się pojawiają ...
Heha