Wybrany wątek opinii

Przecież nadbrzeże i bulwar są pod okiem kamer. .. raczej nie ten trop
DannyX (2019.10.15)
@DannyX - Moze i stare miasto jest (i powinno by) monitorowane, ale komu chce sie przegladac nagrania ??? Bardzo dobry test dla Policji i Miasta, kto bedzie sie tlumaczyl ze nie ma nagran z tamtego dnia ? Nie trudno chyba znalesc osobe w czerwonej kurtce. .. .. oczywiscie jesli sie chce.
tojatu (2019.10.16)
Powrót do komentarzy