Wybrany wątek opinii
Przecież nadbrzeże i bulwar są pod okiem kamer. .. raczej nie ten trop
Do moderacji
Odpowiedz
18
6
@DannyX - Moze i stare miasto jest (i powinno by) monitorowane, ale komu chce sie przegladac nagrania ??? Bardzo dobry test dla Policji i Miasta, kto bedzie sie tlumaczyl ze nie ma nagran z tamtego dnia ? Nie trudno chyba znalesc osobe w czerwonej kurtce. .. .. oczywiscie jesli sie chce.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0