UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jezeli byl to chlopak ktoremu nigdy nie zdazylo sie spac u znajomych i wracac po kilku dniach do domu to niestety ale trzeba wybrac najgorszy scenariusz. Najgorsze jest to ze rzeka się ciagnie i cialo moglo poplynac daleko od miejsca ewentualnego utoniecia. Mimo wszystko przy utonieciu ciało po kilku dniach unosi sie na wodzie chyba ze zaczepilo sie pod woda w jakies zarosla i do tego potrzebni są nurkowie lub specjalistyczny sprzet wiec samk pływanie łodzia wtedy nie wystarczy.... Ja caly czas trzymam kciuki za to ze chlopak jest caly i zdrowy.