Wybrany wątek opinii

Wszędzie kamery w mieście a chłopaka nie można namierzyć gdzie się udał w jakiej części miasta, a spróbuj zaparkować na zakazie to zaraz strażnicy teksasu się pojawiają ...
Heha (2019.10.15)
Dziwię się że Policja tak późno rozpoczęła akcję poszukiwawczą i dziwię się jeszcze bardziej, dlaczego na Starym Mieście nie ma barierek zabezpieczających przy kanale, cała linia brzegowa- ten teren jest tak niebezpieczny, kto na coś takiego zezwolił?
Saddiw (2019.10.16)
Dziwię się że Policja tak późno rozpoczęła akcję poszukiwawczą i dziwię się jeszcze bardziej, dlaczego na Starym Mieście nie ma barierek zabezpieczających przy kanale, cała linia brzegowa- ten teren jest tak niebezpieczny, kto na coś takiego zezwolił?
Saddiw (2019.10.16)
Powrót do komentarzy