UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko w Biedronce kasjera bez zabezpieczenia. Brak rękawiczek i płynów odkażajacych w sobotę. Nie wiem jak dzisiaj bo nie sprawdzałem.

marabi

Anuluj