Wybrany wątek opinii

Tylko w Biedronce kasjera bez zabezpieczenia. Brak rękawiczek i płynów odkażajacych w sobotę. Nie wiem jak dzisiaj bo nie sprawdzałem.
marabi (2020.03.16)
Kasjerzy
marabi (2020.03.16)
Powrót do komentarzy