UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wprowadzić nakaz używania takich rękawiczek dla każdego klienta na jego koszt. Płatność za nie pobierać przy kasie. Chyba każdego stać.
Wrr
Wprowadzić nakaz używania takich rękawiczek dla każdego klienta na jego koszt. Płatność za nie pobierać przy kasie. Chyba każdego stać.
Wrr