UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wprowadzić nakaz używania takich rękawiczek dla każdego klienta na jego koszt. Płatność za nie pobierać przy kasie. Chyba każdego stać.

Wrr

Anuluj