Na ulicy Węgrowskiej policjanci zatrzymali kierowcę, który miał 2,7 promila alkoholu w organizmie.
40-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy a alfa trafiła na policyjny parking jako zabezpieczenie na poczet przyszłej kary. Teraz może mu grozić do trzech lat pozbawienia wolności, grzywna oraz przepadek pojazdu.