UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Teraz może mu grozić do trzech lat pozbawienia wolności, grzywna oraz przepadek pojazdu. Ciekawe gdyby ta kara była obligatoryjna, a nie tylko w teorii, to czy nagle liczba pijanych kierowców, by nie zaczęła maleć. Ale skoro wiedzą, że w zasadzie nic nie grozi dolegliwego to i chleją.