Wybrany wątek opinii

Teraz może mu grozić do trzech lat pozbawienia wolności, grzywna oraz przepadek pojazdu. Ciekawe gdyby ta kara była obligatoryjna, a nie tylko w teorii, to czy nagle liczba pijanych kierowców, by nie zaczęła maleć. Ale skoro wiedzą, że w zasadzie nic nie grozi dolegliwego to i chleją.
(2025.12.30)
sprawdź ile aut skonfiskowano
grad (2025.12.31)
Powrót do komentarzy