Wybrany wątek opinii
Teraz może mu grozić do trzech lat pozbawienia wolności, grzywna oraz przepadek pojazdu.
Ciekawe gdyby ta kara była obligatoryjna, a nie tylko w teorii, to czy nagle liczba pijanych kierowców, by nie zaczęła maleć.
Ale skoro wiedzą, że w zasadzie nic nie grozi dolegliwego to i chleją.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
sprawdź ile aut skonfiskowano
Do moderacji
Odpowiedz
0
1