UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz może mu grozić do trzech lat pozbawienia wolności, grzywna oraz przepadek pojazdu. Ciekawe gdyby ta kara była obligatoryjna, a nie tylko w teorii, to czy nagle liczba pijanych kierowców, by nie zaczęła maleć. Ale skoro wiedzą, że w zasadzie nic nie grozi dolegliwego to i chleją.