UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać bał sie na trzeźwo jechać po tych pięknych drogach, nigdzie nie odśnieżony ani niczym nie posypany. Zima jak co roku zaskoczyła drogowców.


Anuluj