UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widać bał sie na trzeźwo jechać po tych pięknych drogach, nigdzie nie odśnieżony ani niczym nie posypany. Zima jak co roku zaskoczyła drogowców.
Widać bał sie na trzeźwo jechać po tych pięknych drogach, nigdzie nie odśnieżony ani niczym nie posypany. Zima jak co roku zaskoczyła drogowców.