UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Alkoholik zawsze będzie chlał, o ile coś nie spowoduje, że zechce być trzeźwy. Co za tym idzie, alkoholik zmotoryzowany będzie jeździł po pijaku i prawdopodobnie w końcu kogoś zabije albo trwale uszkodzi (dobrze, jeśli tylko siebie). W Polsce jest mnóstwo alkoholików, stąd mnóstwo ich za kółkiem. Szkoda, że zwyczajni ludzie padają ofiarą takich typów. Powinno się im odbierać te autka i nakładać bransolety blokujące możliwość uruchomienia innych samochodów. Świat stałby się trochę bezpieczniejszy.