UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zmotoryzowany - Dokładnie, mi się wydaje że powinno się karać wszystkich kierujących i pieszych za wszystko, za to że chodzą, za to że jeżdżą i za to że oddychają.... Karać bezwzględnie!!!!
Jajeczko
@Zmotoryzowany - Dokładnie, mi się wydaje że powinno się karać wszystkich kierujących i pieszych za wszystko, za to że chodzą, za to że jeżdżą i za to że oddychają.... Karać bezwzględnie!!!!
Jajeczko