UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zmotoryzowany - Dokładnie, mi się wydaje że powinno się karać wszystkich kierujących i pieszych za wszystko, za to że chodzą, za to że jeżdżą i za to że oddychają.... Karać bezwzględnie!!!!

Jajeczko

Anuluj