UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kierowca autobusu - ZGADZAM SIE !! powinno sie karac tych, ktorzy zatrzymuja sie przed przejsciem dla pieszych, ktorzy po prostu widza pieszego idacego wzdluz jezdni, a przejscie jest za 5m. TAK, ich trzeba karac.
Zmotoryzowany