UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kierowca autobusu - ZGADZAM SIE !! powinno sie karac tych, ktorzy zatrzymuja sie przed przejsciem dla pieszych, ktorzy po prostu widza pieszego idacego wzdluz jezdni, a przejscie jest za 5m. TAK, ich trzeba karac.

Zmotoryzowany