UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżdżąc po Elblągu często widzę jak jeden na z samochodów zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych a drugi z naprzeciwka jedzie jakby nigdy nic !!! Powinno się ostro karać takich ludzi.
Kierowca autobusu
Jeżdżąc po Elblągu często widzę jak jeden na z samochodów zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych a drugi z naprzeciwka jedzie jakby nigdy nic !!! Powinno się ostro karać takich ludzi.
Kierowca autobusu