UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżdżąc po Elblągu często widzę jak jeden na z samochodów zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych a drugi z naprzeciwka jedzie jakby nigdy nic !!! Powinno się ostro karać takich ludzi.

Kierowca autobusu

Anuluj