UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kierowca autobusu - Jeżdżąc po Elblągu często widzę jak kierowcy autobusów łamią przepisy wyjeżdżając z zatok autobusowych bez upewnienia się czy mają wolne. Nagminnie przejeżdżają również na czerwonym.
Xyzet