UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kierowca autobusu - Jeżdżąc po Elblągu często widzę jak kierowcy autobusów łamią przepisy wyjeżdżając z zatok autobusowych bez upewnienia się czy mają wolne. Nagminnie przejeżdżają również na czerwonym.

Xyzet

Anuluj