UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kierowca autobusu - Jeżdżąc po Elblągu często widzę jak kierowcy autobusów łamią przepisy wyjeżdżając z zatok autobusowych bez upewnienia się czy mają wolne. Nagminnie przejeżdżają również na czerwonym.

Xyzet