UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Polska w ruinie - Teraz nieudacznicy z po doprowadzają Polskę do ruiny. Przewidywania takie że jak Orlen będzie tak dalej działał to za 4 - 5 lat bankrut. Wyliczyli że za Obajtka Orlen miał większe przychody niż obecnie cały kraj haha. Chyba chcą zrujnować kraj i uzależnić od ue i de.


Anuluj