UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Chiny zużywają o 30% więcej węgla niż produkcja światowa jak mawiał geniusz ekonomii Nawrocki 😂😂😂
Yaro
A Chiny zużywają o 30% więcej węgla niż produkcja światowa jak mawiał geniusz ekonomii Nawrocki 😂😂😂
Yaro