UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@husaria - Już od kilku lat piszę że wiele produktów w Polsce jest droższa niż w Niemczech. Widać narodowi wybranemu to pasuje. Wysokie ceny to skutek pislamizacji
Spadek po pis
@husaria - Już od kilku lat piszę że wiele produktów w Polsce jest droższa niż w Niemczech. Widać narodowi wybranemu to pasuje. Wysokie ceny to skutek pislamizacji
Spadek po pis