UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@husaria - Już od kilku lat piszę że wiele produktów w Polsce jest droższa niż w Niemczech. Widać narodowi wybranemu to pasuje. Wysokie ceny to skutek pislamizacji

Spadek po pis

Anuluj