UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@husaria - Jakimi kryteriami to pomierzyłeś? Stopa bezrobocia w Polsce jest jedną z najniższych w Unii Europejskiej. Wzrost gospodarczy dwa razy wyższe niż średnia w UE. Realny wzrost płac. Można być w opozycji ale wskaźnikami mierzy się ekonomię. Milionerzy z PiS naobiecują jeszcze jakieś darmowe frytki dla plebsu? Tonery do druku pieniądza zawsze w NBP czekają. Zrozumiesz kiedyś, że politycy PiS utrzymujący, że lenie i nieroby to ich elektorat do sponsorowania są w silnym konflikcie z Konfederacją. A czekam na Konfederację u władzy z utęsknieniem.800+ tylko dla pracujących Polaków. Plus podatkowa rewolucja.